BlackStriker Stealer Fucker

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Merhaba. Bugün yapmış olduğum BlackStriker Stealer adlı programdan mail adresi bilgilerini bulmanıza olanak sağlayan programımı göstereceğim. Bu program sayesinde sizin bilgilerinizi çalmaya çalışan kişilerin bilgilerini çalabilirsiniz. Ben BlackStriker Stealer v5 üzerinde denedim. Diğer sürümlerde deneyerek çalışıp çalışmadığını anlayabilirsiniz.

Program kullanımı oldukça basittir. Server'ı programın üzerine sürükleyerek veya program açıldığında server konumunu girerek bilgileri kolayca alabilirsiniz.

Program kullanımını gösteren bir GIF:

YOP3XA.gif

Program kullanımını gösteren bir video:

TIKLA

İndirme & VirusTotal Linkleri:

İNDİR
MALWR
VIRUSTOTAL

Incelendi. //Temiz

Son düzenleme:

CyberNeeG

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,156
1
777
Hacknology ne veriyor size ya :trl.Eline sağlık.Onun haricinde birazdan burası toz olur.

Son düzenleme:

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
Tam olarak neler yapıyor? sadece mail adresini mi alıyor yoksa pcye falan mı sızıyoruz? bir de başlığa sansür koysan iyi olur.

wither

Üye
1 May 2014
81
24
Haberiniz olsun dosyayı açtım smartscreen koruması geldi sonra kabul etmedim. pc yavaşladı dondu görev yöneticininde farklı şeyler çıktı.

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
peki bunu başka rat serverlerde kullanabiliyor muyuz? olmuyorsa başka rat serverler için böyle bir program varsa efsane olurdu hocam. çünkü bunu kullanan pek yok. hatta hiç karşılaşmadım.

Darkcomet için Darkcomet Fucker var. Diğer RAT'lar için de programlar olabilir fakat benim bilgim yok. Eğer istiyorsan bana server'ı at, inceleyip bulabilirsem adamın bilgilerini sana atarım. Ayrıca RAT'lar için yapmama sebebim host ile pek bir şey yapılamayacak olması.

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
Darkcomet için Darkcomet Fucker var. Diğer RAT'lar için de programlar olabilir fakat benim bilgim yok. Eğer istiyorsan bana server'ı at, inceleyip bulabilirsem adamın bilgilerini sana atarım. Ayrıca RAT'lar için yapmama sebebim host ile pek bir şey yapılamayacak olması.

Yok bana server atan yok hocam ondan sormadım. öğrenmek için sordum yinede teşekkür ederim. son cümlenizi anlayamadım?

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11

Yok bana server atan yok hocam ondan sormadım. öğrenmek için sordum yinede teşekkür ederim. son cümlenizi anlayamadım?

Yani host dediğim adamın PC'si. Ya sabit bir IP veya DuckDns gibi bir DNS adresi giriliyor. Bunlarla da pek bir şey yapamazsınız. En fazla fake kurbanlar gönderirsiniz veya saldırı yaparsınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.