Blizzard'ın Popüler Oyunu Overwatch, Nintendo Switch'e Geliyor

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,417
12
Turkey
Nintendo’nun konsolları için çeşitli duyurular yaptığı etkinliği olan Direct, bu gece gerçekleştirilecek. Ancak henüz bu duyurular gerçekleştirilmeden önce Activision Blizzard’ın bir alt kolu olan Blizzard Entertainment’ın popüler oyunu Overwatch’un Switch’e çıkacağı belli oldu. Daha önce de resmi kılıfları ortaya çıkan oyun önümüzdeki ay Switch kullanıcılarına sunulacak.
Bu gece gerçekleştirilecek Nintendo Direct duyurularından bir tanesi erkenden ortaya çıktı. ABD merkezli oyun şirketi Blizzard’ın popüler nişancı oyunu Overwatch, Nintendo Switch el konsoluna da geliyor. Oyun, önümüzdeki ay çıkış yapacak.

Kotaku’da yer alan bir habere göre Overwatch’un Nintendo Switch’e geleceği iddiaları farklı kaynaklar tarafından da doğrulandı. Geçtiğimiz ay Amazon’da Overwatch’un resmi Switch kılıfları ortaya çıkmıştı. Bugün de oyunun çıkış tarihinin 18 Ekim olduğu belli oldu.

Overwatch

dcecdf27e3aaed899ca6af909256cb7491e5982a.jpeg


Overwatch, 2016 yılının Mayıs ayında PlayStation 4, bilgisayar ve Xbox One için çıkış yaptı. Oyun, çıktığı günden bu yana ise yeni karakterler, etkinlikler ve yamalarla birlikte güncellenmeye devam ediyor. Oyunun PlayStation 4 sürümü ****critic’te eleştirmenlerden 90, kullanıcılardan 6,4 puan alırken bu puanlar bilgisayar için sırasıyla 91 ve 6,6 Xbox için ise 91, 5,9 olarak gerçekleşti.

Türkiye saati ile gece 01.00’da başlayacak olan Nintendo Direct duyurularında Switch duyurularının da yapılması bekleniyor. Kasım ayında düzenlenecek olan BlizzCon’da ise Overwatch ile ilgili çok daha fazla bilgi paylaşılması bekleniyor.

Kaynak. https://www.webtekno.com/overwatch-nintendo-switch-e-geliyor-h75352.html
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.