BlueSpy Crypter 2.0.1! Server Bozmaz!

20 Haz 2021
199
53
22
Bu crypter vb.nette yazıldı. Şu an c# öğreniyorum. Eğer yazılıma başlamayı düşünüyorsan C#'a başla direkt. Vb.net ölmese de kaynak kıtlığı var. C#ta daha rahat edersin. Kafana birşey takılırsa sor tekrar.
yapması crypter çok zor mu yani sırf bunu için c# ileri seviye bilmek mi lazım

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
yapması crypter çok zor mu yani sırf bunu için c# ileri seviye bilmek mi lazım
Yapması zor evet. Hatta baya zor. Ben sıfırdan kodlamak yerine ilk başlarda hazır olan stubları fudlamak için uğraşıyordum. Sende bu şekilde başla. Mantığını oturttuktan sonra geçersin sıfırdan kodlamaya :D. Yani uzun lafın kısası hangi dil ile kodlarken kodla, o dili gerçekten iyi şekilde öğrenmelisin. Aksi halde ya algoritmayı yazmakta ya da kodu yazarken takılırsın.

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
608
91
Herkese selam. Geçtiğimiz günlerde çıkardığm projenin daha da gelişmiş versiyonunu yayınlıyorum. Uygulamanın görüntüsü aşağıdadır. Crypterlar fud değil fakat üstüne birde obfuscate ettiğinizde sık kullaınlan antivirüslerin neredeyse hepsini geçiyor. Ben dotnet Reactor kullanıyorum siz hangisini isterseniz kullanabilirsiniz. 2 farklı crypter ekledim zaten hangisini beğenirseniz onu kullanın. Stubları fud yapmak için henüz vaktim olmadı. Onlarıda fudladığı zaman yeni konu açarım.

Uygulamadan görüntü:
Ekran-Al-nt-s.png

Eklenmesini istediğiniz özellikler var ise önerilere açığım. Elimden geldiğince fazla özellik eklemeye çalışıyorum fakat fikir konusunda tıkandım denilebilir.

Virüstotal: VirusTotal
Download Lİnk: GitHub - Atalayagiz/BlueSpy_V2.0.1

Unutmadan program vb.net dilinde yazıldı. Sorusu olanlar discorddan yazabilir.
Bu crypter patladı mı?
Yoksa hala çalışıyor mu?

13 Nis 2022
179
113
тüяκıчe
Herkese selam. Geçtiğimiz günlerde çıkardığm projenin daha da gelişmiş versiyonunu yayınlıyorum. Uygulamanın görüntüsü aşağıdadır. Crypterlar fud değil fakat üstüne birde obfuscate ettiğinizde sık kullaınlan antivirüslerin neredeyse hepsini geçiyor. Ben dotnet Reactor kullanıyorum siz hangisini isterseniz kullanabilirsiniz. 2 farklı crypter ekledim zaten hangisini beğenirseniz onu kullanın. Stubları fud yapmak için henüz vaktim olmadı. Onlarıda fudladığı zaman yeni konu açarım.

Uygulamadan görüntü:
Ekran-Al-nt-s.png

Eklenmesini istediğiniz özellikler var ise önerilere açığım. Elimden geldiğince fazla özellik eklemeye çalışıyorum fakat fikir konusunda tıkandım denilebilir.

Ellerinize Sağlık.

Huseyin155

Yeni üye
16 Ağu 2021
18
2
24

Uygulamadan görüntü:
Ekran-Al-nt-s.png

Merhaba,virüs totale taratınca virüslü çıkıyor ? Daha yeniyim neden öyle ?

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Merhaba,virüs totale taratınca virüslü çıkıyor ? Daha yeniyim neden öyle ?
Merhaba, uygulama kodları genel olarak internetteki eski kaynaklardan oluşmakta. Her birinin üzerinde az ya da çok değişiklik yapsamda kodlar eski olduğu için gene virüslü olarak gösteriyor. Herhangi bie şifreleme yaptım mı yapmadım mı hatırlamıyorum, yapmadıysam dnspy ile kodları görebilirsin. Yaptıysamda dotnet Reactor kullanmışımdır.

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,866
770
28

Uygulamadan görüntü:
Ekran-Al-nt-s.png

Ellerine saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.