Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,326
45
-
- Bölümde kesinlikle Misyonumuza aykırı hareket edilmeyecek,* Açılan konular, Forum Kurallarına uygun olmak zorundadır.* Açılan konularda kesinlikle kışkırtıcı içerik bulunmamalıdır.* Hack isteği yapmak, site hack öğrenmek istiyorum gibi konular kesinlikle yasaktır.* Eklediğiniz Linklerde veya yazılarda kesinlikle başka bir sitenin reklamı olmayacaktır.* Eski Konuları Güncellemek Kesinlikle Yasaktır.Güncellenen Eski Konu Görevli Moderatör Tarafından Derhal Kapatılacaktır.* Yardım içerikli konularınızı THT Yardım Merkezi'ne açınız.


* 2018 yılında ve 2018 yılından itibaren açılan bilgi Konularında Hort Post Kuralı Kaldırılmıştır. (kırık linkli,kırık resimli vs konular kural dışındadır).


* Eline Sağlık v.b Postların Yasağı Kaldırıldı.
Kurallar açık ve nettir, açtığınız her konuyu, yazdığınız her mesajı Kuralları okuyarak paylaştığınızı kabul ediyoruz.TürkHackTeam Yönetimi


 
Moderatör tarafında düzenlendi:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,398
1,365
24.03.2022 itibariyle güncel

- 2018 yılında ve 2018 yılından itibaren açılan bilgi Konularında Hort Post Kuralı Kaldırılmıştır. (kırık linkli,kırık resimli vs konular kural dışındadır)

- Eline Sağlık v.b Postların Yasağı Kaldırıldı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.