bos yere meskul etmeyın

dj_skr

Yeni üye
18 Haz 2006
34
0
UNDERGROUND SITY
arkadaslar buraya hepımız bıseyler ogrenmek yada bıldıklerımız paylasmak ıcın gırıyoruz ama bazı arkadaslar bı sekılde msn adreslerımızı alıp bos yere lak lak yapıyorlar :mad:

sınır bozucu bı hareket gercekten bız kızız bu kdr tacıze gerek yok :mad:

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
Msn Adresi İsteyenler Daha önce verdiğim bir başlıkda Tam olarak sayısını hatırlamıyorum ama 1000'in üzerinde msn adresi verdim onları kullansınlar...:)

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
376
WORLD
arkadaslar buraya hepımız bıseyler ogrenmek yada bıldıklerımız paylasmak ıcın gırıyoruz ama bazı arkadaslar bı sekılde msn adreslerımızı alıp bos yere lak lak yapıyorlar :mad:

arkadaslar lütfen bu tür seylerden kaçınalım sitemizdeki bayan üyelerimize gerektiği sınırdı uzaklıkta davarnalım.senden bu davranısı yapan arkadaslar adına özürdilerim...

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
Giresundan Degil gülyalıdan degil espiyeden degil bulancakdan degil inişdibinden değil de baska her yerden adres verdim onları kullansınlar seni rahatsız edemezler msn adresi isteyenlere söylediğim gibi bir konumda 1000 aşkın msn adresi verdim onları kullansınlar burada paylaşımlar var ve değerlidir buradaki paylaşımlar Sana saygı duyorum... İyi paylaşımlar dilerim...

FaTaL ERROR

Uzman üye
22 Ara 2006
1,196
23
Siber Alem

kim ediyosa söle bi şekilde halledilir yane oki ;)

A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
sitemiz üzerinden bu tip şeylere izin vermeyiz chat sitesi falan değiliz biz kim yapıyorsa ayağını denk alsın. dj_skr eğer isterse nicklerini bize iletsin özelden uzaklaştıralım kendisine kalmış. sonraki olaylarada uyarıdır bu...dikkat!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.