Böyle televizyon programı gördünüzmü?

ROLAT

Katılımcı Üye
12 Kas 2006
885
5
bende bilmiyom
OnlineTV Plus ver.3.0.3.0

Bu programın ek yardımcıları da vardır : [Kesinlikle kullanmalısınız.]

2go9.png

Gelelim progrogramın kullanılışına

3go4.png

Komedi kanallarının izlenmesi:
Yaklaşık 200 tane komedi kanalı

4ek3.png

Gelelim müzik kanallarına [Alfabatik sıra..]

5cl7.png

Türk TV ve Radyo Kanalları

6bz9.png

Programın kullanışı çok basittir, tek yapmanız gerek izleyeceğiniz ve dinleyeceğiniz kanalın üzerine 1 kez basmanız.

Ben 1024 Sınırlı adsl kullanıyorum, Neredeyse bir kanal 2-3 saniye de açılıyor, gerçekten müthiş bir program.
DOWNLOAD

Süper NOT: Programın ilacı için lütfen PM atmayınız, Konu üzerinden yapınız ilaç isteklerini. PM atanların mesajlar cevaplanmayacaktır. Bu konu üzerinden, "ilacını alabilir miyim" gibi yorumlara atılacaktır ilaçlar.. Kolay gelsin, programı kendim denedim. Süper bir program gerçekten..

Lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz..
Program hakkında yardımlarınızda buradayım ben.
Bu arada programın çalışması için bilgisayarınızda Real Player olmak zorunda, Eğer yoksa buradan indirebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/11411582...er.3.0.3.0.rar

Burdan Crack dosyasını indirebilirsiniz programın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.