Brawl Stars Brock Rehberi !

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Herkese tekrardan merhaba bugün size 1000 kupaya sahip olan herkesin alabileceği olan bir karakter Brock'dan bahsedeceğim ve onunu hakkında tüyolar vereceğim.Umarım beğenirsiniz.Brock 2 özelliği ile öne çıkıyor. Nedir bunlar ? Uzak ve orta mesafedeki performansı ve tabiki diğer karakterlere göre daha az sürede tekrar yükleme süresi bulunması.

Q7xQSK.png


Saldırı Biçimi : Rockin Rocket !

Oyunda nadir olmasıyla bilinen Rockin Rocket saldırısı , tek Brock için var.Bu saldırı türü uzun mesafede iş gören bir saldırı türüdür.Fakat buna rağmen gayet hızlıdır.


İşte herkesin beklediği tüyolar ve öneriler ;

1) Brock ve diğer karakterler için geçerli olan bu öneri tabiki rakibi takip etmek.Artı olarakda Brock'un attığı roketlerinin hızı düşük olmasından bu oldukça önemlidir
2) Brock 2 durumda ön planda olur. Bunlardan biri engellerin az olduğu ve geniş alanlarda tam bir savaş makinesi !
3) Takım savaşlarında Brock biraz daha geride kalmalı çünkü güçlü atışların yanında hafif bir canı bulunuyor...
4) Duo modda hesaplaşmada büyük olasılıkla karşı takımdan kişiler yan yana savaşacaklar bu durumda onları patlatmaya hazır olun !


Q7xQSK.png


C1fv4U.jpg
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.