Brute force yapma

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,298
833
Ddos
Selam
Kali linux üzerinden brute force yapmak istiyorum instangram hesabı şifresi kırmak için konuyu sıfırdan anlatırsanız sevinirim çok uğraştım yapamadım

Patrox

Yeni üye
9 Eyl 2019
19
7

Buradaki arkadaşımız oldukça güzel anlatmış konu kilitlense iyi olur bu konu fazlasıyla var gibi :)

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,597
410
KATO DAĞI

merhabalar değerli üye bu kaynaklar sizlere çok yardımcı olacaktır iyi forumlar dilerim.

CEPATR

Katılımcı Üye

merhabalar değerli üye bu kaynaklar sizlere çok yardımcı olacaktır iyi forumlar dilerim.
Çalışıyor mu hocam ?

Longswordd

Üye
15 Eki 2020
244
104
Pençe Kaplan
Wordlist nasıl indircem? Ben hep kendim yaptım

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,298
833
Ddos
Eyvallah

ZayruS010

Üye
5 Mar 2021
114
19
-0.139281, -55.734100
Hocam keyfini kaçırmak istemem ama bruteforce ile instagram hesabını ele geçirme ihtimalin yok denicek kadar az bir zamanlar instagram gelen istek sayısını önemsemiyodu ama artık öyle değil atıyorum 10 şifre denettikten sonra senin denemeni 10-15 dk engelliyo oyüzden brute force olmaz proxy değiştirebilirsin ama ücretsiz proxyler çalışmıyo yada çok ağır çalışıyo ücretli proxy satın almalısın bir tanede değil birden fazla bunada bütçen yoktur diye düşünüyorum sana tavsiyem sosyal mühendislik yöntemlerini kullanmam çok daha kolay olucaktır

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,298
833
Ddos
Hocam keyfini kaçırmak istemem ama bruteforce ile instagram hesabını ele geçirme ihtimalin yok denicek kadar az bir zamanlar instagram gelen istek sayısını önemsemiyodu ama artık öyle değil atıyorum 10 şifre denettikten sonra senin denemeni 10-15 dk engelliyo oyüzden brute force olmaz proxy değiştirebilirsin ama ücretsiz proxyler çalışmıyo yada çok ağır çalışıyo ücretli proxy satın almalısın bir tanede değil birden fazla bunada bütçen yoktur diye düşünüyorum sana tavsiyem sosyal mühendislik yöntemlerini kullanmam çok daha kolay olucaktır
Tamam peki ama nasıl kırcam sosyal mühendislikle pishing falan mı
Detaylı anlatırsan sevinirim

ZayruS010

Üye
5 Mar 2021
114
19
-0.139281, -55.734100
Tamam peki ama nasıl kırcam sosyal mühendislikle pishing falan mı
Detaylı anlatırsan sevinirim
Hocam sosyal mühendisliğin en temel kuralı araştırma yapmak kurbanını tanıyosan onun hakkında bilgi edinmelisin nelere inananır sen benden çok daha iyi bilirsin telefon olarak android işletim sistemi kullanıyosa trojan yedirebilirsin ordanda şifresine ulaşabilirsin yada şu anketi doldurumusun diyip attığın sitede ınstagram login istersin aklıma gelenler şuan işin bunşar ama bir sürüdaha şey var kurbanını tanıdıktan sonra yönetimini sen seçiceksin

sillyCRİMİn4l

Katılımcı Üye
21 Haz 2021
285
137
brute force için tool bulmak çok zor artık çalışan çok az tool var mesela instax instainsane bruter19 gibi toollar var ama çokta ümitlenme çünkü ben çalışacaklarını düşünmüyorum çok sağlam proxyler kullanırsan belki bir ihtimal çalışa bilir ama oda çok fena zaman kaybı olur peki birinin instagram hesabını nasıl çalabilirim dersen oda çok basit phishing veya sosyal mühendislik yaparak çalabilirsin phishing için şunları kullanabilir GitHub - xHak9x/SocialPhish: The most complete Phishing Tool, with 32 templates +1 customizable GitHub - htr-tech/zphisher: An automated phishing tool with 30+ templates. This Tool is made for educational purpose only ! Author will not be responsible for any misuse of this toolkit ! GitHub - Ignitetch/AdvPhishing: This is Advance Phishing Tool ! OTP PHISHING veya kendi siteni açıp oradan yapabilirsin ben site kurma işini öneririm çünkü daha çok inanılır ama tool kullanırsan linkin sonunda ngrok.io yazar ve o linkten şüphelenirler bu yüzden tıklayıp şifresini yazan az olur umarım sana yardımcı olmuşumdur phishing ile daha detaylı bilgi için sağ üstteki arama butonunu kullanabilirsin iyi forumlar...

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
700
310
neutron
Selam
Kali linux üzerinden brute force yapmak istiyorum instangram hesabı şifresi kırmak için konuyu sıfırdan anlatırsanız sevinirim çok uğraştım yapamadım

bunları çelıştırmayı zaten biliyorsundur eğer bilmiyorsan da açıklamada var

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,298
833
Ddos

bunları çelıştırmayı zaten biliyorsundur eğer bilmiyorsan da açıklamada var
Eyvallah çok teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.