BSplayer

THT Bot

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eyl 2007
21,836
28
BS Player, Windows Media Player ve Winamp gibi çoklu ortam oynatıcıların DivX formatının popülerleşmesiyle birlikte en büyük alternatiflerinden biri oldu. Güçlü özelliklerle donatılmış hızlı yapısı ile dikkat çeken yazılım geliştirilmeye devam ediyor.

İndirmek İçin Tıklayın

Tags : BSplayer indir BSplayer download BSplayer bedava indir BSplayer crack BSplayer serial BSplayer keygen BSplayer full indir BSplayer downland
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.