bu acayip yaratığın deccal olduğu düşünülüyormuş!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

immortal_34

Katılımcı Üye
7 Tem 2006
292
10
ZeytinBurnu
arkadaşlar linkte hata olabilir ben genede size resim halinde vereyim

chudishe8bz13eg.jpg

ROLAT

Katılımcı Üye
12 Kas 2006
885
5
bende bilmiyom
decall kıyamet gününe yaklaşık bir zamanda dünya ya gelecek ve bütün insanlara zulüm yapacak ve bir çok insannın dini bile degiştirecek o zaman insanalar yoksulluk ve parasızlıkla çırpınırken decall onalrı kandırıp kendine çekeçek ve belirli bir süre sonra hz. isa dünya geri dönecek ve decallı öldürecek zaten hz.isa dan başka kimsede onu öldüremez * ve sonrasında ise ona inan ve ona tapan herekesin sonunu sende biliyorsun
ok umarım anladın

bonusonur

Üye
4 Kas 2006
116
0
deccal bütün hayvanlardan bir parça üzerinde bulunduran bir yaratık diye biliyorum. ama kimse ne olduğunu bilemez tabi. deccalın internet olduğuda söyleniyor. her kez kendince doğru veya yanlış bişiler söylüyor bilemiyoruz. ama kesin olan bişey var kıyamet yakın :) PEYGAMBERİMİZE (s.a.v) bir ashab sormuş. kıyamet ne zaman kopacak ? PEYGAMBERİMİZ de (s.a.v) benim dünyaya gelişim kıyametin en büyük alametidir. ve kıyametin ne zaman kopacağını düşünme hazırlığın varmı diye düşün demiş. ve PEYGAMBERİMİZ (s.a.v) her cuma namazından sonra kıyamet kopmadığı için şükür namazı kılarmış

ROLAT

Katılımcı Üye
12 Kas 2006
885
5
bende bilmiyom
ya bak arkadaşım ben şu şekilde demek istedim decalın nasıl gelecek *nerden çıkaçak * ve neye benzeyecek v.b
ben bu konuda demek istedim ok

azrail4

Üye
22 Eyl 2006
170
0
ya arkadaslar boyle seylere takmayın sizin kıyametiniz kendi olumunuz genede deccal diye bir kıyamet alameti var sanırım internet bunun daha uzun acıklamsıda varda arastırmak lazım ama internette deccalin tum ozellikleri var

chile_cash

Üye
25 Eki 2006
178
1
ordu
ii de aga tek gozu olan herseyı deccal yaparsan olmaz kıı ozamn kıyanetın yakjlastıgınıda kabul edın hadıı kortunuz demııı

TuT@NK@M0N

Uzman üye
3 Tem 2006
1,288
5
arkadaşlar zaten birçok alamet görüldü ve halada görülüyor ama tabi bunlardan habersiz olan insanlarda var. tabii bunu en iyi anlamanın en iyi yolu Kuran oku ve ögren

HitMachine

Yeni üye
28 Eki 2006
34
0
ya kardesim kac kişi görmüş deccalı bi soyleyin geldi tanıttımı kendini ben deccalımmı dedi ne biliyon deccal oldugunu o fare gibi sey DNA ve genleriyle oynanmıs bir hayvandır

ismail87

Yeni üye
1 Eki 2006
18
0
deccal yalan değil kurana inanan herkez inansın ben gidin o resimler deccal demiyorum ama deccal gerçek nasıl inanmassınız kuranı kerime

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.