Bu ayak hareketini yapabilirmisiniz! LÜTFEN BAKIN İMKANSIZ OLMUO!!!!!!

golca14

Katılımcı Üye
19 Eyl 2007
606
15
SİZİ DELİRTECEK... ama gerçek

Masanızda otururken, bir taraftan sag ayagınızı yerden kaldırıp saat
yönünde çemberler çizerken, diğer yandan sag elinizle "6" cizmeyi
deneyin.
Aşagıda çevirmekte olduğunuz ayagınız saatin tersi yönünde dönmeye
başlar.....
ve buna karşı yapabileceğiniz hiçbir şey yok...

yapan var mı bunu
smile.gif
)

6 Ocak 2008
54
1
Bunu yeni mi duyuon sen :D Beyin aynı anda 2 veya daha fazla ters işi birden gerçekleştiremez
Ama ben hem oturup hem tuvaletimi edip hemde gazete okuyabiliyorum bunu yapan var mı bakim :D

Pashamm

Yeni üye
12 Eyl 2007
22
0
İyice konsantre olursam yapabiliyorum diye dusunuyordum ama masaya bi baktım çizdiğim altıların hepsi ters:puah

bozkurt_

Katılımcı Üye
23 Tem 2007
818
9
aynı şekilde 6 yıda saat yönüne yazarsan olur yani içten dışa....okulda hoca anlatmıştı :))))

beyingücü

Katılımcı Üye
3 Eyl 2007
826
2
orda,burda,şurda...
SİZİ DELİRTECEK... ama gerçek

Masanızda otururken, bir taraftan sag ayagınızı yerden kaldırıp saat
yönünde çemberler çizerken, diğer yandan sag elinizle "6" cizmeyi
deneyin.
Aşagıda çevirmekte olduğunuz ayagınız saatin tersi yönünde dönmeye
başlar.....
ve buna karşı yapabileceğiniz hiçbir şey yok...

yapan var mı bunu
smile.gif
)

piskopat anlarım aklıma geldi:mad::mad::D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.