Bu fiyata bu pc değer mi

28 Nis 2019
182
102
Zincirlikuyu Mezarlığı
Dostlar letgoda gordumde bulunduğum yere çok yakın fiyatı 6000tl sizce bu fiyata değer mi? Ekran kartı "Radeon rx570 series" diyor pc de görünüyor ekran kartı var aygıt yöneticisinden bakmasını istedim orada söyledi
"Acuklamada yazan: Geçen sene vatan bilgisayardan toplandı herşeyiyle beraber veriyorum alicısına hayırlı olsun Yanında philips 144hz curved monitör Logitech klavye + hapörlörR ampage mouseG aminf ulaklık ve kulaklık standı"
e1ktvig.jpeg

bhytj7r.jpeg
68h2pb8.jpeg
Açıkçası hocam ekran kartı olmadığı için değmez diyebilirim ekran kartı olsaydı gerçekten güzel olurdu.

ForSasuke

Üye
26 Şub 2021
55
21
8 GB Ram 4 GB Ekran Kartı AMD Radeon 550X | 5.000 TLye Almıştım aynı şekilde kasası vb. Bence Değmez

MAFUX

Üye
16 Eyl 2021
66
35
8 GB Ram 4 GB Ekran Kartı AMD Radeon 550X | 5.000 TLye Almıştım aynı şekilde kasası vb. Bence Değmez
Hocam görüntüye göre asus rog rx 570 ekran kartı modeli var ve philips 144hz curved monitör de ek olarak içinde.Bu devirde 6k ya bunları almak cok zor bence cok mantıklı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.