Bu Gün Yüreğimi Idama Gönderdim.......

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
KENDİME VE GERÇEKLERE ÇOK SAVAŞ VERDİM;SEN ADRESİNİ KAYBETME,YOLUNU KAYBETME,ÇIKMAZ SOKAKLARDA KAYBOLMA DİYE.
DÜŞLER SOKAĞIMI UMUDUMUN KANDİLLERİYLE AYDINLATTIM VE ONLARCA DİREK DİKTİM KÖŞE BAŞLARINA,KARANLIKTA KALMA DİYE.

BİR BİR SÖNDÜRDÜN IŞIKLARIMI,BİR BİR KARARTTIN SOKAKLARIMI.BİR PARÇA MUTLULUK LOKMASIYDI,BOĞAZIMDA KALDI,KARŞILIĞINDA UMUTLARIMI,İNANÇLARIMI SENDE BIRAKTIM.

MUTSUZ YAŞANIYORMUŞ BE GÜLÜM AMA UMUTSUZ;BOMBOŞ SOKAKLARDA BİR BAŞINA KALMAK GİBİ BİR ŞEY,DİL BİLMEDEN,YOL BİLMEDEN,GİDECEĞİN YERE VARAMAYACAĞINI BİLEREK ANLAMSIZ ADIMLARLA YÜRÜYEREK BOYUN EĞMEK KADERİNE.

BEN SANA KILAVUZ OLAMADIM...
AMA BEN KAYBETTİM YOLUMU.OYSA HER TÖKEZLEDİĞİNDE SIKICA SARILDIM KOLUNA,BİR KERE DAHA BAŞINI EĞME YERE DİYE!AMA ŞİMDİ BENİM BAŞIM YERDE...

ANLAMAYA ÇALIŞTIM SENİ SESSİZLİĞİNDE;İÇİNDE BİNLERCE KELİMELİK CÜMLELER KURUYORSUN DİYE VE ANLAŞILMAMANIN ACISINI BENİM GİBİ CANINDA,ETİNDE HİSSETME DİYE..

SANA BENİM GİBİ SARILAN OLMAZ SANMIŞTIM..
YANILMIŞIM..
KORKULARIM sımsıkı YAPIŞTI BOYNUNA,SEVDAMDAN PARÇALAR KOPTU,HER SİLKELENDİĞİNDE,UN UFAK OLDUM HAYALLERİNDE.YOKOLDUM,HIRPALANDIM
BUZDAN HEYKELİNİ DİKTİM ŞİMDİ SEVDAMIN,EN YÜKSEK TEPELERİNE AYRILIKLARIN,ADINI "SEN" KOYDUM.OYSA ŞİMDİ BEN BİLE ULAŞAMIYORUM O TEPELERE..
TEK ÇARE KALDI,CEVAP VEREMEYECEĞİNİ BİLSEMDE;HESAP SORMAK YÜREĞİME..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.