Bu oyunu bitirene REP+TSKR

arsoy

Katılımcı Üye
27 Ara 2006
628
3
TurkHackTeam
http://www.jellygames2.com/game-WIREROOT.htm

Herkese Kolay Gelsin.........
07388820.gif

BİTİRNCE PRİNT SCREEN YAPIP RESMİ GÖNDERİNDE REPİNİZİ ve skr ünüzü VERİİM...

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
yaa birde saat koymuslar o kadar engeli asdıgımız yetmiyor birde saat durdu cok az kaldı ben hiç dikkat etmedim yaaa offffffff

ByTmR

Üye
25 Eyl 2006
249
3
Bursa
Ben nasıl bitirdim merak edenler için anlatayım
şimdi 1. resimdeki yere bitiş yerine parmamagımı koydum
sonra başlangıç yerine zoom in yaptım sonuna kadar sonra imleci parmagımı koydugum yern altına geltirdim ve zoom all yaptım
1. reimdeki yere geldi sonra da aşşağı indirdim bu kadar
bunun başka bi taktiği varmı bilmem normal bi şekilde yapmaya çalışsan zaman yetmez ya
bu yöntemi nasıl keşfettin onu da anlatayım :
şimdi görüntü ufak yürütmesi zor oluyo sonra yakınlaştırıp oyle yürütmeye çalıştım sonra çok yaptım bi geri almaya çalışırken en büyük konuma getirdim bi baktım ortada bi yerde sonra da ole ole türettim :D:D
hadi arkadaslar sizde deneyin resimleri bekliyorum :D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.