bu program yasaklidir ! ama bize degill..

furkan_41

Yeni üye
17 Mar 2006
16
1
321 Studios 6-in-1 Suite for your Home DVD Creation.

(note: 321Studio is no longer productions or support updates! Due Civil rights to shut bussiness down!)
YASAL ve lisansli CD ve DVD lerin butun koruma kilitlerini kirip 1/1 copya yaptigi icin uluslararasi mahkemeler tarafindan firma kapatildi bir daha bulamayabilirsiniz cok guclu butun set ve crackler;

iNCLUDES:

-DVD X COPY Platinum -herseyi 1/1 kopyalar
-DVD X COPY Xpress
-DVD X Show
-DVD X Maker
-DVD X Point
-DVD X Rescue -okunmayan bozuk CD ve DVD leri okur

DOWLOAD

http://www.megaupload.com/?d=01VJIYHZ

rar şifre: appzpla.net

pc canavarı

Yeni üye
25 Ara 2006
7
0
arkadaşlar anti-ban programını yükleyin ve megaupload sitesini yazın hemen açiyo link kırık deil arkadaşın dediği gibi size kapalı bu şekilde arkadaşın programınıda indirebilirsiniz

pc canavarı

Yeni üye
25 Ara 2006
7
0
kardeşlerim link kırık falan deil furkan kardeşin dediği gibi megaupload size açilmiyodur bunun için anti-pan programını indirin ve megauploadı sitesini buraya yazarak açmayı deneyin mutlaka açılır sonrada indirebilirsiniz

sincap

Yeni üye
9 Ara 2006
30
1
süper bi paylaşım eşekkürler kardeşim

indiremeyen arkadaşlara sesleniyorum...:secret:yaho1

link kırık deil linke tıklayınca toolbar indirme yeri açılo ya toolbar ı indirin yada adresi kopyala yın yapıştırın açılır....:)

acemi ISTE

Üye
1 Kas 2006
96
0
tsk ler arkadasim emegine link de gayet guzel calisiyor
benim sormak istedigim bu programla cd yakmak mumkun demi arkadas

acemi ISTE

Üye
1 Kas 2006
96
0
slm arkadas ben bu programi yukledim actim benden (license ID ve password) istiyor lutfen bu konuda acil bir yardim edermisin tsk ederim
hepsi ayni seyi istiyor.

furkan_41

Yeni üye
17 Mar 2006
16
1
arkadaşlar ben programı sorunsuz bir şekilde kullanıorum uzun zmandır net.e girme imkanım olmadı bu yüzden cevapları göremedim link kırık falan değildir cense ID ve password falanda istemiyor bende tekrar deneyin kurmayı .tşkrler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.