Bu sistemin ne olduğunu biri söyleye bilirmi acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

__yabanci__

Yeni üye
2 Eyl 2007
1
0
benim bildiğim shtml de kodlar kullanıcıya gönderilmeden önce sunucu tarafından işleme sokulur. Nasıl aspde veya php de internet sayfasının kaynağını görmek istediğimizde kod olarak bize işlenmiş kodlar geliyorsa shtml de öyle. Kodlar işlenip de bize gelio. Bu şekilde secure html yada safe html olayı sağlanıyor
 

alicilin

Üye
1 Eki 2009
117
0
Kardeşim bu site php dili ile kodlanmış. Ve seolu. O gördügün shtml linkleri aslında bir shtml dosyası degil onlar .htacces dosyasının browserini kandırması ile oluşan seo :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.