bu ürünü almak ne kadar mantıklı?

Shafizada

Katılımcı Üye
22 Kas 2021
289
67
Azerbaijan, Sumqayit
merhaba akıllı saat beğendim ancak konu aliexpress olunca size bir danışmak istedim yorumlar da olumlu yazmışlar ama sizce alsam pişman olur muyum?
Merhaba değerli THT üyesi. İlk öncelikle söyleyim ki her online alışverişte güvensizlik vardır. Bundan ilave tabi insanları dolandırmayan ve ya dropshopping yapanlarda vardır. Ürünü alırken onun markasına ve satıcısına, ayrıca Youtube gibi platformalarda araştırıp almakta fayda var. Ürünü incelediğimde gördüğüm üzre 6.00-7.00$ Galiba bu Apple Watch Serisine benzetilmeye çalışmış. Binevi Fake. Önerim bence bu saati alma. İrelide teknik sorunlar çıka ve saatin arızalanır. Ne de olsa 100TL altında bir saat ne beklersin ki? Önerim Xiomi MI serisinden olan 5 ve ya 6cı nesil saatlere bakman. Eğer spor için alacaksan en iyileri bu. Yok ben hem arayım ve ya mesaj yazayım diyorsan başka modellere baka bilirsin. Zaten Apple Watch gibi saatler çok ucuza lakin Apple firmasının bu ürünü paha satması ve vergiler ürünün fiyatını uçuruyor. Bu arada ürünü almak istersen de o senin fikrin. (Mesajım eğer cevanının gereksinimlerini karşılıyorsa beğene bilirsin. İyi günler

ADM1NN

Yeni üye
2 Eyl 2022
38
11
yani almanın ne kadar mantıklı olduğunu bilemem ama almamak daha mantıklı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.