Çözüldü Bu virüs mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
http://dropboxx.ga/6UF1XX Arkadaşlar xx yazdığım yerde 2 tane daha harf vardı onu yazmayacam o linki arkadaşıma askfm den atmışlar linke girdiğimde o arkadaşımın bir fotoğrafı vardı instagram da paylaştığı soru soran da bu linki atıp niye ifşanı paylaşıyorsun yazmış sırf linke tıklansın diye virüs mü bu amacı ne ? En son bu tür siteler Apple'ın resmi sitesine atıyordu bunun gibi bir şeymi lütfen acil

YANİ KISACA LİNK DİREK INSTAGRAMA ATIYOR

Moderatör tarafında düzenlendi:

qwer954

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,850
1
Bilinmez
O süre zarfında bir sıkıntı olma ihtimali var mı ?

Şöylede yapabilirsiniz. 10 Sn modeme reset atıp daha sonrada tarayabilirsiniz. Hem modeme reset atarken virüsteki bazı sistem fonksyonlarıda çalışmayabilir.
Acele etmenizde fayda var. Konunuz çözüme ulaştığında mutlaka çözüldü ibaresi eklemeyi unutmayın. İyi forumlar :)

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
Şöylede yapabilirsiniz. 10 Sn modeme reset atıp daha sonrada tarayabilirsiniz. Hem modeme reset atarken virüsteki bazı sistem fonksyonlarıda çalışmayabilir.
Acele etmenizde fayda var. Konunuz çözüme ulaştığında mutlaka çözüldü ibaresi eklemeyi unutmayın. İyi forumlar :)

Malwarebytes ile tarattım dostum ve şu an bir sıkıntı var mıdır ayrıca Grabify hiç duydunuz mu ?

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zShxXcw2bGI[/ame]

Şu video tamamıyla bu girdiğim site ile alakalı olayı anladım ama siteye girince neler olabileceğini anlamadım 3 dakikasını ayırabilecek var mı ?

qwer954

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,850
1
Bilinmez
https://www.youtube.com/watch?v=zShxXcw2bGI

Şu video tamamıyla bu girdiğim site ile alakalı olayı anladım ama siteye girince neler olabileceğini anlamadım 3 dakikasını ayırabilecek var mı ?

Malwarebytes ile tarattım dostum ve şu an bir sıkıntı var mıdır ayrıca Grabify hiç duydunuz mu ?

Merhabalar.

Maalesef adını hiç duymamıştım. Ip log tuttuğu belli. Tarattıktan sonra modeminize reset attınızmı? Attıysanız sorun yok artık :)

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Bu Sitelerden Uzak Durun Ve Hiç Bir Site Bir Şeyi İndirtip Açamaz , Evet İndirebilir Ama Açtıramaz Öyle Bir Teknoloji Gelişmedi.Modem Resetleyin Ve Bu Sitelere Girmek İstiyorsanız VPN İle Girin.

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
Bu Sitelerden Uzak Durun Ve Hiç Bir Site Bir Şeyi İndirtip Açamaz , Evet İndirebilir Ama Açtıramaz Öyle Bir Teknoloji Gelişmedi.Modem Resetleyin Ve Bu Sitelere Girmek İstiyorsanız VPN İle Girin.

Merhabalar.

Maalesef adını hiç duymamıştım. Ip log tuttuğu belli. Tarattıktan sonra modeminize reset attınızmı? Attıysanız sorun yok artık :)

pc ye internet adaptör ile bağlıydı kablosuz üzerinden yani direk cmd den attım flushdns/release/renew bu kadar değil mi ? pek alanım değildi o yüzden bilmiyorum kusura bakmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.