Bu yaratık ne yaw böle!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
8
54chudishe02xq3.jpg

ru4chudishe05hu7.jpg

shchudishe01vz7.jpg

yrachudishe03iq6.jpg
arkadaşlar insanlar bozuluyorda hayvanlar neden bozulmasın dimi... ama bu değişiklik sebebi ne sizce bu değişikliğe uğrayan hayvan hangi hayvan arkadaşlar...!!!?????????
 

xrayyy

Yeni üye
22 Mar 2007
11
0
Afyon
vala hoca geçen şu national geograpics te de evrim falan bahsediyordu. orda da tek canlıdan binbir canlı muhabbeti gibi irşey diyodu heralde o muhabbet. insan balık arası birşey... bence kafa güzel yanlışsam düzeltin...
 

bozkurt_

Katılımcı Üye
23 Tem 2007
818
9
kareş bunlar usta maketçiler tarafından hazırlanmış fakeler evrim teorisini desteklemek için
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.