bu yazının anlamı nedir?

hacker-insect

Yeni üye
10 Tem 2006
21
1
kocaeli
değerli kardeşlerim bilgisayar açıldığında ekranda şu yazı yazıyor

attention no signal input bu yazının anla**** bilen ve nasıl bi çözüm getireceğimize dair fikri olanlar yardım etsin lütfen pc nin tüm kablolarını çıkarıyorum bir tek monitörün fişe bağlanan kabloso kalıyor ve ekranda yine o yazı çıkıyor.benim tahminime göre sorun monitörde ama yardımlarınızı ve çözüm önderilerinizi bekliyorum...

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
836
35
Ötüken
burdan mudahele etmek zor,ama bence monitorde değilde kabloda bir sorun var derim ben ... monitorde sorun olsa zaten acmaz ? ki; yazıyı goruyorsun buda sana kabloda sorun oldugunu gosterir ama yinede sen bunu bir bakıma götür derim

...

A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
sinyal girişi yok diyor. bana kalırsa bir arkadaşından ekrarn kablosu al ve öyle dene sorun çözülmezse ekran kartındanda kaynaklı bir problem olma ihtimali var mümkünse ekran kartınıda bir arkadaşınla denemek için değiştir birde öyle dene bunlarda sonuç vermezse servise ***ürmeni tavsiye ederim uzaktan bu kadar müdahale edebiliriz ancak. sonuçtan haberdar edersen seviniriz.

hacker-insect

Yeni üye
10 Tem 2006
21
1
kocaeli
yardımlarınız için teşekkürler tahmin etmiştim ben ilk olarak kabloyu değiştireyim ama bide şöyle bişey var kablo yeride oynuyor tam sağlam bağlanmıyor yönlendirmeniz için teşekkürler kardeşlerim sağolun...

A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
işte kablo yerindede sorun olabilir dediklerimizi denersen sonuç alırsın belki sağlıcakla.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.