Buda Kadınların giydiği Şeyler

mami_cavus

Yeni üye
9 Ara 2007
28
0
eğer forumda gezen kadınlar warsa ki yoksa bile evli olaanlar karılarına söylesin güzelleşiyim diye hayvanlaşmasın

bade sultan

Uzman üye
23 Nis 2009
1,546
0
istanbul
:mad:valla ben giymiyorum ama bunu yapanları Allaha havale etmek lazım bunu yapan insan olamaz herşeyin bi yolu yordamı var canilik o şerefsizlerde kadınlarmı yapıyo sanki ben videoyu izleyemedim az baktım içim kaldırmadı bide ağaçlara asılan tilkiler vardı ağlamıştım fazla bakamamıştım canlı canlı kürklerini çıkarıyolardı feci bi olay öldür öyle yap kürkü için yazık değilmi bu hayvanlara zaten alanlarda hep kokoşlar ben hayatta kürk alıp üstüme giymem:(

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.