bunu ilk defa duyacaksınız

black shark

Katılımcı Üye
15 Eyl 2006
413
5
Arkadaşlar çok ilginç bu durum con diye klasörün ismini veremiyosun neden acaba ???

Cok ilginc ve inanilmaz bir durum.
İnanmiyorsaniz kendiniz deneyin.
E_M_E_Ğ_E S_A_Y_G_I LÜTFEN
con isimli dosya açana helal olsun

bunu fazla kimse bilmez

Son düzenleme:

a__madboy__a

Yeni üye
10 Ocak 2007
3
1
con dosyasının bir parametre oldugu için acılmadıgını ve sadece con değil LPT1 LPT2 LPT3 COM1 COM2 COM3 bunlar hep birer port oldugu için acılmadıgını ve bunları microsoftunda bilmediğini sanmıyorum istediğin portu dene acılmıyacaktır bunun ismi ama cok acmak istiosan bunun bir acılma biçimi vardı hatırlarsam yazarım ha bide buna tesekkur istiosan ben vermiorum kusura bakma

con adlı dosya oluşturma: mkdir \\.\c:\con
con adlı dosyayı silmek: rd /s /q file://\\.\c:\con\\.\c:\con[/URL]

eee ödülüm ne cok merak ettim bide emege saygı:jeerat

Son düzenleme:

fbis

Yeni üye
2 Nis 2008
3
0
arkadaşlar windows xp de con oluşmuyor ama wın98 de oluşuyor
md yaz alt 255 kodla con yaz con klasörü oluşuyor. ben denedim oldu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.