Bunu Yapan ..........

кιllεя¬εx

Kıdemli Üye
11 Ağu 2007
4,462
17
THT Vice Ctiy
Bir gün genç bir kadın akşam yemeği hazırlarken bir şey eksik olduğunu farkediyor.Muhakak bakkala gidip alması gerekiyor.Osırada 3-4 aylık bebeği geliyor aklına ve aşağı komşuya bırakmak geliyor aklına bebeği alıp aşağı komşusunun ziline basıyor kapıyı komşusunun kocası açıyor.Karısının misafirlikte olduğunu bebeğe bakabileceğini söylüyor.
Kadın iç rahatlığıyla gidiyor çünkü adamın kendiside çocuk babasıdır.Kısa bir süre sonra kadın bakkaldan dönüyor kapıyı çalıyor ama kapının açık olduğunu görüyor ve içeri giriyor o korkunç manzarayla karşılaşıyor çocuk yerde mosmor bir vaziyette yatıyor evde kimse yok ****** aldığı gibi hastaneye koşuyor ama iş işten çoktan geçmiş bebek ölmüş.Korkunç gerçek otopsiden sonra ortaya çıkıyor bebeğin nefes borusuna sperm tıkandığı için hayatını kaybetmiş.NOT:GERÇEKTEN YAŞANMIŞ BİR OLAY VE ALINTIDIR.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.