Burn 4Free 2.4 ve Magix Webradio Recorder v1.02 Build

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Burn 4Free 2.4
Üreticinin Açıklaması :
Burn4Free CD & DVD, Data ve Müzik CD'si hazırlamanızı sağlayan ücretsiz bir cd yazma programıdır. WAV, WMA, MP3 ve OGG ses formatlarını destekler. Kullanımı kolaydır. Sadece 2 mouse tıklaması ile CD veya DVD'lerinizi yazdırabilirsiniz. Bilinen tüm CD ve DVD sürücülerini destekler. Birçok dil desteği bulunmaktadır.

Yenilikler;
- Polanya ve Almanca dil desteği eklendi
- Fransızca dil desteği eklendi
- Yazılım çalışma güvenliği arttırıldı ve çeşitli yazılım hataları giderildi
- Overburning fonskiyonu eklendi.


DownLoad:

http://directdownload.burn4free.com/burn4free_setup.exe
__________________________________________________ _____


Magix Webradio Recorder v1.02 Buildİnternet ortamında Online Radyo dinleyebileceğiniz ve bilgisayarınıza kayıt yapabileceğiniz programdır.


DownLoad :

http://rapidshare.de/files/25282411/...d_319.rar.html
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.