Burn (RİP) SADECE 2 PART KAPIŞIN MÜTHİŞ OYUN

hantala

Kıdemli Üye
20 Tem 2007
3,277
33
HER YERDEYİM VALA:D
kapakfz7.jpg

41283841yt3.jpg

42907928cz3.jpg

89763168ha6.jpg

12513729sy4.jpg

arkadaşlar ben kolay kolay oyun beğenmem ama bu oyun mükemmel hepinize tavsiye ederim iyi oyunlar iyi eğlenceler....​

rar pass yoktur​

gazgir

Yeni üye
19 Ağu 2007
9
0
kardeş 2. dosya hata veriyor indirme linkinde hata yazıyor bir baksan ii our valla . paylaşım içinde sağolasın.

ozelim06

Yeni üye
20 Ocak 2008
7
0
Ellerine sağlık paylaşım için sağol ;)
Ben de ne kadar zamandır bu tarz oyunlar arıyordum ;) teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.