bush ladin saddam ve ailesi

arsoy

Katılımcı Üye
27 Ara 2006
628
3
TurkHackTeam
Komik_Resimler_5.jpg


bunu da şimdi buldum...

Komik_Resimler_73.jpg


Komik_Resimler_90.jpgbi tskr yeter!!!
 

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
Teşekkürler
Yanliz Kadin Saclari Taramadan Gelmiş Bundan Sonraki Resimlerinde Resm Cekileceğini Söylede Saçlarini Toplasin :)
 

TuT@NK@M0N

Uzman üye
3 Tem 2006
1,288
5
kınadığım bir şey var

usame bin ladinin kafasındaki sarık islam dinine sembolize ediyor. her ne kadar bin ladin bizi ilgilendiriyor veya ilgilendirmiyor ama o sarık islam dinine mensup olan kişileri ilgilendiriyor lütfen bunlara daha dikkat edelim arkadaşlar.
 

abdil2004

Yeni üye
4 Şub 2007
12
0
adamlar müslümanlarla dalga geciyorlar ladin terörist,midir degilmi,dir islam savaşcısımı,dır bilemem ama islami sembollerimizle alay edilmiş keşke koymasaydın yinede teşekür aderim
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.