Bütün Antivirüsleri BYPASS Etme!!

kurononyanko

Katılımcı Üye
6 Şub 2022
534
397
bu olayları baya önceden biliyordum ama başına hiç çökmedim.
İçimden bir ses diyor ki SMB fixlendi
sıra psde. psye exploit yapacaklar emin ol yada yapıldı ama henüz patlamadı yani public değil. Çünkü zaafiyet barındırma olasılığı çok yüksek bir konsol ps.

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
592
136
bu olayları baya önceden biliyordum ama başına hiç çökmedim.
İçimden bir ses diyor ki SMB fixlendi
sıra psde. psye exploit yapacaklar emin ol yada yapıldı ama henüz patlamadı yani public değil. Çünkü zaafiyet barındırma olasılığı çok yüksek bir konsol ps.
Nediyon dayı :D

Huddraw

Üye
26 Nis 2020
193
34
Herkese merhaba bugün sizlere bütün antivirüsleri bypass eden bir teknik göstermeye açlışacağım videosu aşağıda mevcut. Video bana aittir yani alıntı falan değil merak etmeyin.
İşin mantığı Powershell'deki AMSI mekanizmasının devre dışı bırakılıp exploit edilmesiyle oluyor. Defender full aktif dahi olsa Sorunsuz bir şekilde Empire frameworkten dinleme yapılabiliyor.

Çok güzel havalı bir video ;) :cool:

ATE$

Katılımcı Üye
9 Kas 2021
295
112
Siber Şubede geziyor.
Herkese merhaba bugün sizlere bütün antivirüsleri bypass eden bir teknik göstermeye açlışacağım videosu aşağıda mevcut. Video bana aittir yani alıntı falan değil merak etmeyin.
İşin mantığı Powershell'deki AMSI mekanizmasının devre dışı bırakılıp exploit edilmesiyle oluyor. Defender full aktif dahi olsa Sorunsuz bir şekilde Empire frameworkten dinleme yapılabiliyor.

Helal başarılarının devamını bekliyorum ++

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.