C# Freya Minecraft Launcher (SOURCE CODE)!

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
393
233
@MuammerCan Kader ortağım.

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
570
297
Eskişehir, Turkiye
Yaşşa valla adamsın parçan bulunmaz
Ne demek, mutlu ettin beni akşam akşam :D.
Paylaşım için teşekkürler
Rica ederim :).
ne işe yarıyor acaba
Minecraft'ı istediğin sürümde ve nickname ile bu uygulama aracılığıyla açabiliyorsun. Sunucuya yönlendirme vs de var. Bir nevi sunucun için özel launcher yani.

//Edit:
Yakında Client'ta yapacağım. Bu sefer sadece oyunu başlatmayacak direkt olarak kendi giriş sekmem, menüm, ayarlarım olacak. Biraz optimizasyon yapıp Lunar Client gibi bir şey çıkarmaya çalışacağım. Altından kalkabilirsem tabii :D. Bitirince sourcesiyle atarım buraya gene..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.