C++ hile source

NeodRa

Yeni üye
12 Kas 2019
32
0
C/C++
Hocama katılıyorum eğer yazılım bilmiyorsanız bu sızdırılan kod ile bir şey yapamazsınız. Önce kendinizi C++ dilinde geliştirin bunun için internette ve forumda oldukça kaynak ve öğretici bulunuyor. Hacking konusu ise biraz farklı D3D Hook, Min Hook baseleri, baseaddress bulma, rpm, wpm fonksiyonları gibi çeşitli terimler var bunları araştırınız.
Ve ayrıca sadece bir anlık uğraş için (hile, virüs vb.) kodları öğrenmeden kopyala yapıştır yapmayın bu yanlıştır önce dili öğrenin sonra istediğinizi yapın bu çocuk oyuncağı değil öyle kafanıza estiği gibi bir şeyleri yapmanız mümkün olmayacaktır. İyi günler.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.