C# Siteden Veri Çekme Hakkında

SametDC

Yeni üye
30 Eyl 2017
13
0
Merhaba bir sitede tablodan veri çekmeye çalışıyorum fakat ne yaptıysam başaramadım .
Denediğimde sürekli XPath(NullReferenceException) hatası alıyorum.
kaynak kodu bu şekilde buradaki isim , adres vb bilgileri almaya çalışıyorum.
Kod:
<table class="table table-striped table-bordered table-hover table-condensed">
<tr>
<th width="30%">Name</th>
<td style="max-width:50px; word-wrap:break-word;">Veronika Kirchner</td>
</tr>
<tr>
<th width="30%">Adresse</th>
<td style="max-width:50px; word-wrap:break-word;">Endringhauser Str. 174b</td>
</tr>
<tr>
<th width="30%">Stadt</th>
<td style="max-width:50px; word-wrap:break-word;">42897 Remscheid</td>
</tr>
<tr>
<th width="30%">Telefon</th>
<td style="max-width:50px; word-wrap:break-word;">02191/6243942</td>
</tr>
</table>
Daha önce yapmış olan varsa WebBrowser, HtmlAgilityPack fark etmez kodlarını yazar ise sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

YuqseLx

Üye
24 Ağu 2007
160
1
Siteyi istersen özelden at bi bakayım atayım kodlarını göremediğim için nerede yanlış yapıyorsun bilmiyorum ama XPath adresini yanlış gösteriyorsun gibi duruyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.