C: VueScan Professional 8.4.04

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul


En basit ve gelişmiş tarama uygulaması olan VueScan'la vereimliliğinizi artırın. Var olan tarayıcınızı kullanarak daha az zamanda daha fazla işler yapın.
Her türlü tarayıcıyla uyumlu olarak çalışır ve size emeklerinizin karşılığını verir. Basit kullanımı ve gelişmiş özellikleri sayesinde her zaman tarayıcınızın vazgeçilmezi olarak kalacaktır.
Her kalitede çalışabilme özelliğine sahiptir. Çok yüksek çözünürlükte ya da daha en düşüğünde. Kendi içindeki bileşenlerle her zaman iyi sonucu ekrana yansıtır. Solmuş fotoğraflarınızı yeniden düzenleyin.
İleri özellikli yığın taramayı etkinleştirerek her türden taramayı en yüksek kalitede size sunar. Professional kullanımlar için en basit şekliyle kullanmanız içindir. ICC profili ve IT8 kalibrasyonuyla hatasız renk sunar..


Dosya Boyutu: 2.8 MB
Lisans: Deneme
Platform: Windows XP, Windows Vista, Windows 2000

DOWNLOAD


alıntıdır..


 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.