C* Ya Sev Ya Terket!-Ne Mutlu TÜRK'üm DİYENE! C*

Ya Sev Ya Terket Fikrine Katılıyormusunuz?

• Kesinlikle Katılıyorum

Oy: 11 64.7%
  • Katılmıyorum

Oy: 3 17.6%
  • Kararsızım

Oy: 0 0.0%
  • Ya Sev Ya Dabadaba Du!

Oy: 1 5.9%
  • Daha Önemli Sorunlarımız Var ama Ginede Katılıyorum(ben)

Oy: 2 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

undersoul

Katılımcı Üye
23 Şub 2009
369
0
100
Düştük Şu Dünya'ya!!!
www.resimcity.com_turk_bayragi_resimleri_7.jpg

TÜRK’üm ve bunu söylemeye utananlarının inadına söylüyorum. Eskiden kimse sık sık TÜRK’üm demezdi çünkü deli derlerdi, insanın kendi ülkesinde, kendi mahallesinde kendi sokağında TÜRK’üm,TÜRK’üm ben TÜRK’üm demesi o güzel ve masum insanlar arasında tuhaf karşılanırdı… Oysa şimdi utanmayı bırakın, yakında yasaklanır da.
Bu ülkenin ekmeğini kursağından geçiren hainler; UNUTMAYIN Kİ sizler çoğalırken bizler de çoğalıyoruz. ATATÜRK’ün düşüncelerini, sizin kullanılmaya kullanılmaya tozlanmış beyinlerinize sokacağız bundan kaçışınız yok. Kısacası (sizin tabirinizle ırkçılar) biz Milliyetçiler var oldukça bu vatana kötülük yapamıyacaksınız. Ya da seçenek sunalım…

YA SEV, YA TERKET.

ddc0d7d9317f3232ce.jpg

lord_by_hacker

Uzman üye
27 Tem 2007
1,151
14
ÖzGüRLüK
katılmıyorum kimseye terket deme hakkınız yok biz bu ülkeyi türküyle lazıyla çerkeziyle kürdüyle birlikte kurduk.
ağzınızı toplayın ülke aç siz bunları düşünüyosunuz.

undersoul

Katılımcı Üye
23 Şub 2009
369
0
100
Düştük Şu Dünya'ya!!!
lord_by_hacker lazı da olsa kürdüde türkü de çerkezide bu ülkenin amacına 'Yani' Türkiyemizi Yükseltmeyi Onun uğrunda yükselmeyi ve Atatürk'üm ilke ve inkılapları ışığında yürümüyorsa Bizden Yani bu amaclar ugrunda çalışan insanlardan değildir buda onların bu ülkede bu TOPRAKLAR üzerinde yaşamasına karşı çıkan temel nedendir eğer sen kimseyi defedemessiniz diyorsanda ya bunu bilmediğindendir yada sende bu amaclar uğrunda Yürümediğindendir Ben Irkçı değilim Aşırı Milliyetçi de değilim ama ben bu ülke uğrunda öleceklerdenim eğer beni bu emele karşı engelleyen olursa onu öldürmek zorunda kalırım hala kafanda karartılar varsa açıkça söyle

Son düzenleme:

lord_by_hacker

Uzman üye
27 Tem 2007
1,151
14
ÖzGüRLüK
ben ya sev ya terket diyen iki çeşit insan bilirim kardeşlerim. biri ırkçıdır. biride faşisttir. bu ülke içinde yaşayan herkes aynı millettendir unutmayın.
türk kürt diye ayırt edilemez hepsi türk milletidir. ben türk milliyetçisi değilim. ben türkiye cumhuriyeti milliyetçisiyim. ya sev ya terket diyende ilkönce bunu demeden düşünmeli.

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
bi söz vardır istenmediğim yerde durmam die biz bu hainleri istemiyoruz ama sadece hainleri peki hainler kimlerdir bu vatanı bölmek isteyen(yani sevmeyen)bunlara terket de deriz herşeyide demeye hakkımız vardır!!!!!!

kostebekK

Yeni üye
30 Mar 2009
12
0
çok güzel bir paylaşım arkadaşım bizler varoldukça sizler köpek gibi gebereceksiniz

ant.007

Üye
27 Eki 2007
63
0
ya sev ya terk et sozu baska yonlere vurgulanıyoR bu sozu soyleyenlerın cogu fasısttırler ama bu soz baska yerlere vurgulanmasa bu sozu tum halkın dılınde olması gerekıR ama işte sonuÇ bu :::

lord_by_hacker

Uzman üye
27 Tem 2007
1,151
14
ÖzGüRLüK
ant arkadaşıma ve atatürkiyeye katılıyorum kimse kimseye çek git diyemez. türkiye cumhuriyeti faşist değildir. bunu küçük kafanıza sokun artık böyle yazılar görünce beynim zonkluyor.
vazgeçin şu kurtçuluktan.

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
ben ya sev ya terket diyen iki çeşit insan bilirim kardeşlerim. biri ırkçıdır. biride faşisttir. bu ülke içinde yaşayan herkes aynı millettendir unutmayın.
türk kürt diye ayırt edilemez hepsi türk milletidir. ben türk milliyetçisi değilim. ben türkiye cumhuriyeti milliyetçisiyim. ya sev ya terket diyende ilkönce bunu demeden düşünmeli.

Kardeşim bilip bilmeden konuşma :mad: Bu cümle kürtlere lazlara ona buna değil ! Bu ülkeyi bölmeye çalışanlara , bölücü yanlılarına , pkk itlerine , dtp köpeklerine vs. vs. içindir . Ya bu ülkeyi sevsinler yada terketsinler artık cehennemin dibinemi giderler bilmem , bu ülkeyi karıştırmaya hakları yok asla olmazda !!
Türk'üm diyen herkes Türk'dür . Bunu lazlarda söyler , kürtlerde söyler , çerkezlerde söyler .. Lütfen lafı başka yerlere çekmeye çalışma ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.