Cabal Online Download

MysTicKs

Adanmış Üye
18 Tem 2007
7,063
29
cabal-banner-jpg.jpg

Sistem Gereksinimleri

Asgari Özellikler

CPU = Pentium 3 800Mhz +
RAM =512Mb +
Grafik Kartı =3D-Hızlandırıcı
Ses = DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Önerilen Özellikler

CPU= Pentium 4 1.4GHz +
RAM=1Gb +
Grafik Kartı= Radeon 9800Pro + / GeForce 6600GT +
Ses = DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
Sabit disk = 2.5GB

https://tik.lat/Lfx5n

veya

Downloadable Client: CABAL Online Episode VII: Saint's Requiem Client - Demo Movie Patch Download Section

Moderatör tarafında düzenlendi:

EarthShaker

Yeni üye
24 Tem 2008
14
0
====Onu da ben yazayım=====

Minimum Sistem Gereksinimleri:

*İşlemci: Pentium 3 800 Mhz ve üstü
*Ram: 256 mb ve üstü
*Ekran Kartı: 128 mb. ve üstü
*Ses Kartı: Direct X 9.0 Uyumlu Bütün Ses Kartları Uygundur.
*Hard Diskte Gereken Boş Yer: 1 Gb. ve üstü

İşinize yaradıysa +Rep lerinizi esirgemeyiniz :D

Son düzenleme:

EarthShaker

Yeni üye
24 Tem 2008
14
0
Önerilen Sistem Özellikleri:
*İşlemci: Pentium 4 1.4 Ghz ve üstü
*Ram: 512 mb. ve üstü
*Ekran Kartı: 256 ve üstü
*Ses Kartı: DirectX 9.0 uyuml Bütün Ses Kartları Uygun.
*Hard Diskte Gereken Boş Yer: 1 Gb. ve üstü

İşinize yaradıysa +Rep lerinizi esirgemeyiniz :D

OnLyFeaRR

Yeni üye
16 Mar 2009
20
0
BeyLer bn bunu daha once ındırmıstım ama pachleri atmamisti uzun zmn once ole bi sorun olmaz demii.

ganstarapx

Yeni üye
3 Eyl 2009
1
0
yha bana biri söleyebilirmi ben cabal onlıne nin yeni sürümünü nerden indiricem ve hileleri neler?:D

woow

Yeni üye
4 Eyl 2009
10
0
adam ların puanlaması yada oyunda skiler nasıl dizlio kayıt için ne yapmam gerek söler misiniz ilk defa oynucam

imhotepC

Yeni üye
24 Nis 2011
2
0
oynamanızı tavsiye aderim çok zevkli bi oyun ama biraz arka gerekli gridiniz gibi kendinizi bi guılde yamayın:Dben de oynuyordum yılbaşından beri oynamıyorum.saten çoraplardanda beklediğimi bulamadım:)

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin
Güncel // İndirmek isteyenler için oyunun kendi sitesinden aldığım indirme linklerini ve sistem gereksinimlerini ekledim .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.