Cakewalk Sonar Home Studio v4 SHOCKiSO

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
1165787966_9yd3jnueyrwek3dgyuuc.jpg

Cakewalk tarafından geliştirilen* müzik ve ses dosyalarının düzenlenmesi* dijital olarak işlenmesi ve kaydedilmesine olanak veren bir yazılımdır.
Sonar* daha önceleri uzmanlık gerektiren* pahalı cihazların yaptığı birçok fonksiyonu yerine getirebilen bir yazılım olup dijital ses istasyonlarına (Digital Audio Workstation - DAW) bir örnektir. Ses kayıtları halen bazı özel kayıt cihazları gerektirmekle birlikte* Sonar gibi programların kullanıldığı bilgisayarlar günümüzde müzik stüdyolarının kalbi olarak görülmektedir.
1165788369_taej5mahvsyrddbzimy2.gif

Bazı özellikleri
  • Dijital ses işleme ve kaydetme
  • MIDI verilerini düzenleme ve kayıt imkanı
  • Eko (reverb) ve gecikme (delay) vb. efektleri uygulama imkanı
  • Ses dosyaların sentezlenmesinde (mix) otomasyon
PART-1
PART-2
PART-3
PART-4
PART-5
PART-6
PART-7
PART-8
PART-9
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.