Çalışacağım konuyu nasıl belirleyeyim?

Montesquen

Yeni üye
18 Ocak 2019
24
4
Kendime haftalık çalışma programı yapıyorum haftalık olduğu için çalışacağım saatlere konu ve ders yazmam gerekiyor
çalışacağım dersi ve konuları masaya oturunca mı seçmek mantıklı yoksa önceden şunu çalışıcam vs vs mi yazayım?

Dolyetyus

Co Admin
21 Nis 2020
1,207
667
Delft
Bunu en iyi sen bilirsin ancak ben kendim çalışmadan önce kafamdan o gün ne yapacağımı belirliyorum, o şekilde çalışıyorum. Yazmıyorum ancak yine de planlı olmak iyidir.

Senin de bir yere yazmana gerek yok ama dersin ki bu sıralar fonksiyon pek çözmedim, organik kimyam eksik vb. o zaman bu konuları çalış. Tabi bu tamamen senin zihnin ve kişiliğin ile alakalı. Kesin bir plan yapıp ona uymaya çalışmak seni sıkabilir, masaya oturmadan önce ne çalışacağını düşün, öyle otur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.