Call Of Duty Mobile QQ9-Sigrún Mistik Kaplama Tanıtımı

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,164
557
26
Sakarya
Call Of Duty Mobile QQ9-Sigrún Mistik Kaplama

Herkese merhabalar, online oyunlar yeri geldiğin de oyuncalar için, çok gizemli parçalar ve konular bırakıyor.
Örneğin:
Call Of Duty serisi
, seri de genellikle solo yapımlar da bulunan 3-5 tane Türk, mitolojik konular gösterilmişti.
Uzun zaman önce
Call Of Duty Mobile, içerisin de karşımıza çıkan bir mistik kaplama belli ki bazı kişilerin dikkatini çekemedi fakat benim gözlerim büyülendi.
Bana kalırsa bu hoş bir durum, sürekli hayal dünyasından bir fantastik esinti olacağına, Call Of Duty Mobile, bizler için yeri geldiğin de gerçeklikleri de göz önüne seriyor.

Peki, Sigrún nedir?
Benim dikkatimi bu kadar fazla çekmesinin sebebi, videonun başında ki yazılar/şekiller/Bozkurt amblemi oldu.
İlk etap da ben,
Göktürkçe, olarak araştırdım.
Lakin, sağlıklı bir sonuca ulaşamadım.
Ardından yazıyı yani kelimeyi biraz kurcaladım ve eski ''
norsça'' ile karşılaştım.
İskandinav mitolojisi ve benzeri kaynaklar gördüm ama açıkçası bu sadece mitolojik karakter idi.
Ben, kelime anlamını öğrenmek istedim, bu yüzden bu kadar fazla araştırdım ve karşıma ''
İzlandaca'' çıktı.
İzlandaca da, kelime karşılığı: Zafer/Zaferler olarak çıktı.
Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.