Camphish toolunda çekilen fotoğraflar nereye gidiyor ?

woxr1n.online

Katılımcı Üye
18 Nis 2022
600
302
Kali Linux'a CamPhish toolunu kurdum ngrok ile tuzaklı link oluşturup kurbana attım
kurbanın kamerasından çektiğim fotoğraflar nereye gidiyor ?

olilaraT

Katılımcı Üye
7 May 2022
268
234
Görseldeki klasörde olması lazım

2f5w2ab.PNG

Açtığın zaman eğer görüntü yakalamışsa png uzantılı dosyaları görmen gerekir.

ltg8zk5.PNG

Umarım Faydalı Olmuştur.

L4G H4CK

Üye
4 May 2022
80
33
Merhaba değerli üye,

Toola tekrar girip çekilen fotoğraflar zaten orda link olarak çıkıyor linkin sonunda jpg yada başka bir şey varsa misal jpg ise bu komutları yazıp resim linkini yapıştırıp resmi açabilirsiniz komutlar bunlardır:

display dosya.jpg

gthumb dosya.jpg

gimp dosya.jpg

eog dosya.jpg

Örneğin:
display www.resimadresi.jpg

İyi forumlar dilerim.

Yunusss123

Üye
25 Mar 2022
222
34
Merhaba değerli üye,

Toola tekrar girip çekilen fotoğraflar zaten orda link olarak çıkıyor linkin sonunda jpg yada başka bir şey varsa misal jpg ise bu komutları yazıp resim linkini yapıştırıp resmi açabilirsiniz komutlar bunlardır:

display dosya.jpg

gthumb dosya.jpg

gimp dosya.jpg

eog dosya.jpg

Örneğin:
display www.resimadresi.jpg

İyi forumlar dilerim.
Dostum PNG halinde geliyor dosya www.cam2May*******.png diye yazdım olmadı yardımcı olurmusun display,eog hepsini denedim çıkmadı biraz daha detaylı anlatırmısın rica etsem

EYPHR

Yeni üye
28 May 2022
6
0
CamPhish için snapchat login ekranı HTML'i yapmak istiyorum ama yapamıyorum. Mevcut HTML dosyalarını değiştirmek istesem yetkim yok ve snapchat login ekranını ngrok'a nasıl bağlarım bir fikrim de yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.