Camtasia Studio 4.0

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie


camtasia1gc2.png

Camtasia Studio 4 Features Overview
Ekranda yaptığınız hareketleri video dosyasına dönüştüren profesyonel bir yazılım. Hazırladığınız görüntüleri kullanarak etkili sunumlar yapmanız için gereken yardımcı araçlar da deneme sürüm ile birlikte geliyor. Bunlar Macromedia Flash (.flv and .swf)
Windows Media (.wmv)
Apple QuickTime (.mov)
RealNetworks RealMedia (.rm) ve diğerleri.
camtasiamw9.png

Kaydettiğiniz görüntüler arasında geçiş yapmak, grafikler hazırlamak, çalışmalarınızı CD’ye yazmak ve flash ile internette yayımlamak bu programla çok kolay. Bu yeni sürümdeki “PowerPoint” eklentisi ile hazırladığınız sunumları “avi” formatında da kaydedebilirsiniz. Programı kullanabilmeniz için sisteminizde Windows 2000 veya Windows XP yüklü olmalıdır.

Eğer Windows 98, ME ya da NT yüklü ise aynı programın 1.1.1 sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

veya

veya

veya

Serial:ACBCL-4NBC5-V24LV-THTB2-D7F6R
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.