Çözüldü Camtasia studio

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReginsTR

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
275
0
TurkHackTeam
Arkadaşlar camtasia studio 9'da videoyu youtube vb yerlere atınca tech Smith yazısı çıkıyo nasıl kaldırıcaz dosya indirme linki biliyomusunuz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

n0on

Uzman üye
29 Tem 2017
1,016
0
Onun için lisans alman lazım Para vermek istemiyorsan bir yerden key bul sonra interneti kapat lisansı gir tıkla sonra interneti aç istersen indire bilirsin istersen direk youtube ye yükleye bilirsin
-Y.Ü.K.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.