Çanakkale Savaşı'nın hiç yayınlanmamış görüntüleri

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
Genelkurmay, Türk tarihinin dönüm noktaları arasında yer alan Çanakkale Zaferi'yle ilgili daha önce hiç yayınlanmamış bir video yayınladı.

257020090424070236897.jpg


Türk Silahlı Kuvvetleri Foto Film Merkezi Komutanlığı tarafından 26 Şubat 2009’da hazırlandığı bildirilen ve Çanakkale kara savaşlarının 94. yıl dönümü dolayısıyla yayımlanan video, 18 dakika 35 saniye sürüyor.
’’Çanakkale Geçilmez’’ yazısı ve ’’Çanakkale İçinde Aynalı Çarşı’’ türküsüyle başlayan videoda, Çanakkale’de çarpışan Türk askerinin cephedeki ve cephe gerisindeki durumuna ilişkin görüntüler bulunuyor.
Videoda, Atamızın cephede çekilmiş fotoğraflarının da bulunduğu bir dizi fotoğrafa da yer verildi.

videoyu izlemek için aşağıya tıklayın.izledikten sonraki duygu ve görüşlerniizi konu altına yazabilirsinz.

VİDEO


not:ayrıca şunu eklemek istiyorum videonun yayınlanma tarihi 25.04.2009 dur.

AgitCaN/TURKHACKTEAM
 

fatihhh36

Yeni üye
21 Nis 2009
35
0
Acaba bİz bu Şanli Şereflİ İnsanlara layik olabİldİkmİ ? Şehİdİm rahat uyu emanetİn Şerefİmdİr!...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.