Canva'nın Pro versiyonunu ücretsiz veriyorum!

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !

Canva Pro'yu ücretsiz veriyorum!

469 lira olan pro versiyonu tamami ile ücretsiz nasıl alabileceğiniz konusunda size güzel bir yol gösterdim.
Bu yöntem şuanlık yaygın olarak bilinmiyor, beni takip edenler için özel bir bilgi vermek istedim.
Umarım sizler için faydalı olur. 🙃
Detaylar videoda :)
ÇEKİLİŞSİZ!

Şart yok, koşul yok istediğiniz gibi kullanın sadece küçük bir ricam var, kanala abone olursanız sevinirim :)

Buna ek olarak 3 kişiye de kendi hakkımdan yararlanması adına kontenjan tanıyacağım!
/yorum atan kişiler konuya da yorum yazarsa sevinirim çünkü bunu sadece turkhackteam kullanıcılarına özel yapmak istiyorum.
Yorum attıktan sonra en azından sizi bulabileyim ki temin edeyim :) )

Son düzenleme:

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ

469 lira olan pro versiyonu tamami ile ücretsiz nasıl alabileceğiniz konusunda size güzel bir yol gösterdim.
Bu yöntem şuanlık yaygın olarak bilinmiyor, beni takip edenler için özel bir bilgi vermek istedim.
ÇEKİLİŞSİZ!

Hocam DM atarmısınız özel bilgiyi takip ediyorum

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,815
31
MyKrallife

ÇEKİLİŞSİZ!

Şart yok, koşul yok istediğiniz gibi kullanın sadece küçük bir ricam var, kanala abone olursanız sevinirim :)

Merhaba,

Elinize sağlık faydalı olmuş fakat başlıkta "kaçırmayın" vs. şeyler yazmak yasaktır başlığı düzeltirseniz daha iyi olur.

Maveraün Nehr

Blue Expert / Head of Malware Team
25 Haz 2021
976
1,865
41.303921, -81.901693

ÇEKİLİŞSİZ!

Buna ek olarak 3 kişiye de kendi hakkımdan yararlanması adına kontenjan tanıyacağım!
/yorum atan kişiler konuya da yorum yazarsa sevinirim çünkü bunu sadece turkhackteam kullanıcılarına özel yapmak istiyorum.
Yorum attıktan sonra en azından sizi bulabileyim ki temin edeyim :) )
Yaşşa la tugi beğendim abone oldum az sonra özel mesajda atıyorum

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !

unknown1923

Katılımcı Üye
15 Şub 2021
339
57
Türkiye
Kanalın umarım daha da iyi yerlere gelir abone oldum.(NOT: CANVA PRO ÜYELİĞİNİ İSTEMİYORUM. İŞİNE YARAYACAK ÜYELERİMİZE FAYDASI OLMASI DİLEĞİYLE)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.