Cennete dair..

ardatr

Yeni üye
23 Eyl 2006
10
0
**Şimdilik bu son eger daha gecerse elime direk yazarım **

Tutma ellerimden zira düştüğümde varacağım yer soğuk kaldırım taşlarından önce gökyüzü olacak
Varsın zincirlerim size kalsın*ruhumun ardını binlerce güneş aydınlatacak.
Manasızlığımın harfleri bir ateş yakacak anlamların ortasında ve algıları zorlayan yeni cümleler kuracak her ayin sonrasında.
Sen bunlara güleceksin.
Ama sebebini bildiğimden keskin kahkaların canımı hiç yakmayacak:Gökyüzün aydınlanana kadar geceyi yaşarken*gündüzü bilmeyen gözlerindir ayıplarımı gören.
Ve bizzat gecedir kendi ayıplarını örten.
Cennet bahçelerinin duvarlarından aşan güllerden çalarsın*kokusu büyüler seni.
Ama karanlıktır.
Girişi bulamazsınız güneş doğmadan:Oynanan oyunlarda kaybolan kimliğin bulunmadan.
Cehennemin kapıları ardına kadar açık.
Ben çıkmayı tercih ediyorum.
Sen karşıma geçmiş 'ölmekten' bahsediyorsun
Yarım yamalak bir hüzün var şaşkınlığının ardında.Ve gözyaşların alaycı bir gülümsemeye gebe*bunu da biliyorum.
Titrek yaşların yatağı gözlerine bakıyorum an be an beni soru yağmuruna tutan
Ve tek yapabildiğim susmak.
Üzgünüm
Ama
Sırrımı
Sana
Açamam...

Yazar:Eskı Sevgılım(Yazara saygı Lutfen) Sadece okunmasyı dılegıyle paylastım bunları Umarım copy vaziyeti cok olmaz:( :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.