Cep telefonu hack

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
Web Hack Sıktı Diyorsanız Birazda Bluetooth İle Telefon Hack Yapın

Program Java Destekli Bütün Telefonlarda Çalışmaktadır. Programı Telefonunuza Yüklüyorsunuz. Bluetooth Olan Bütün Telefonlara Bağlanabilirsiniz.

Neler Yapıyor Bağlandığı Telefonda

Mesajları Okuyor
Mesaj Gönderiyor
Arama Yapıyor
Telefonu Kapatıyor
vs.vs.vs

Dowloand link:
İndirDur.Net - İndirme - EL_BT_Hack.jar
Dowloand link:
Free File Hosting & Video Downloads, Free File Sharing, Online Friends Network - Ziddu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
açık olması şart sonuçta bir bağlantı gerçekleştirecek

şimdi birkaç kişi yazar :D milletin özeli var niye böyle paylaşımlar yapıyorsun diye

hackı heryanıyla öğrenmek gerekir dimi tek bişeye takılıp kalmak iyi değildir bence

Albatroz

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
506
19
android için geçerli değil sanırım ?,
samsung galaxy s3 'üm var ama çalışmadı ?

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
Son düzenleme:

By19o3

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
308
0
İstabul
peki kardeş kullanımı nasıl olcaka yani biz şimdi bu indirdiğimizi direk telefona atacağız ordan program gbi kullanıcakmıyız ?

DarkNesSsSs

Uzman üye
6 Ocak 2012
1,261
0
Kıbrıs
ben çok önceden beri kullanıyordum neydi ismi magicbluehack di sanırım eğer bu oysa verim alacağınızı garanti ediyorum ;)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.