Cep Telefonu Ile çektiginiz Fotoğraflari Netleştirmek İçin!!!!

10 Şub 2006
53
0
Telefonla çektiğiniz fotoğraflardaki grenlenme,nokta nokta olma olayını kaldırıyor ve fotoğrafı çok netleştiriyor.Özellikle yetersiz ışıkta çekilen fotoları ve insan yüzünde oluşan noktacıkları pürüzsüz hale getiriyor.
Tavsiye ederim herkese

Download

 
Moderatör tarafında düzenlendi:

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
arkadaşım ben tam kullanamadım programı, yardım eder misin bana??? sana göndersem reesmi yardım eder misin bana vesikalık olacak kadar zahmet olmassa.........
 

derf

Yeni üye
15 Tem 2007
5
0
eğer nero varsa daha fazlasıda yapılıyor böyle programlara gerek yok ama yinede teşekkürler
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.