cezaevindeydim,tekrardan selamlar yeni değilim ama..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

molerchi

Üye
21 Eki 2019
64
32
çok geçmiş olsun hoş geldiniz
sorun olmazsa niye girdiniz sorabilir miyim?
eyvallah güzel kardeşim, şöyle açıklayayım Carderlik olayları rat olayları bu konularda o zamanlar büyük bi ilgim vardı birisini gözüme kestirip banklogin ile banka hesabını boşalttık 240k küsür bi mebla çekmiştik, gizlilik vs. ne kadar da takmasak da hesabını boşalttığımız kişi Kırşehir ağır ceza hakimine aitmiş. tabi bunun olması bizim bahtsızlığımıza da dayanarak bize bir kaç seneye mal oldu. :)

molerchi

Üye
21 Eki 2019
64
32
Hangi suclamalarlan
e-posta ve internet dolandırıcılığı
kimlik dolandırıcılığı (kişisel bilgilerin çalınması ve kullanılması)
finans veya kart bilgilerinin çalınması.
kurumsal verilerin çalınması ve satılması.
siber gasp (saldırı tehdidinde bulunularak para istenmesi)
cryptojacking

molerchi

Üye
21 Eki 2019
64
32
Geçmiş olsun umarım seni ilerleyen süreçte bir ekiptete görürüz :)

inşallah kral ne kadar Türk milleti olarak bi tarafımız illegale kaymaya da çalışsa sonu hüsran,tabi bunu anlatmak zor,kişinin kendi başına gelip de olayın içinde olup anlaması lazımmış.
şuan illegal tarafı silip tamamen tht'de birşeyler öğrenmeyi hedefliyorum elimden geldiğince de yardım etmeye çalışırım,teşekkür ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.