Chaos vpn kurulum ve kullanımı ile ilgili sıkıntım

CheatEngineMaster

Yeni üye
9 Tem 2021
21
2
34
Yeni Zelanda
Şimdi ben kurmaya çalıştım ama çok acayip yerlere soktu ipv4 yerinde öyle böyle uğraşmadım. Hala kuramadım acaba bana kurulum aşamasının tam halini atabilcek biri varmı rica etsem? - birde bu .rdos .lll vs sitelere bu vpn lazım dediler ama vpn tarayıcı değilki link açsın. Bu chaosvpn'den başka bir program lazım diye düşünüyorum birde o konuda beni bilgilendirirseniz müteşekkir olurum.

Terbyt

Üye
3 Ara 2020
51
21
İzmir
Chasonvpn daha önce kullanmadım ama vpn arıyorsan ProtonVPN öneririm. Ücretsiz halinde dahi bağlantı hızları gayet iyi, ayrıca F-Droid üzerinden Android platformunda da kullanılabiliyor.

psihedelias

Yeni üye
6 May 2020
33
0
Şimdi ben kurmaya çalıştım ama çok acayip yerlere soktu ipv4 yerinde öyle böyle uğraşmadım. Hala kuramadım acaba bana kurulum aşamasının tam halini atabilcek biri varmı rica etsem? - birde bu .rdos .lll vs sitelere bu vpn lazım dediler ama vpn tarayıcı değilki link açsın. Bu chaosvpn'den başka bir program lazım diye düşünüyorum birde o konuda beni bilgilendirirseniz müteşekkir olurum.
merhaba chaosvpn kurabildiniz mi? mesaj atarsanız sevinirm acil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.