Char Alım & Satım

• Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi
A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
Char Satanlar Yada Char Arayanlar bu basliga yazsinlar hem konu kaybolmaz hemde yeri belli...Konu Sabittir.

azrail4

Üye
22 Eyl 2006
170
0
lewel 57 buffer server olimpia str ci ustun +8 full str basılı itemler elinde bisey yok fiyatı :50 ytl

2 Eki 2006
165
1
Maneste lvl 75 üstü char alabirim! mümkünse human olsun. ( şaka felan yapmıyorum) Assasian olsun. +8 duel shard +8 shell set ROL vb.
Verebilecek varsa özel msj atabilir msn bu aralar pek güvenli deil :D

Fiyatı dert etmeyin ama uçuk bi fiyatta vermeyin.. Sağ olun..

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
shadow sen aklını peynir ekmekle mi yedin manes de daha +8 şard yok ki :) victoryofdeath zamanında idi onlar artık çok geç !

6 Eyl 2006
73
5
hannibal bende maneste çar açtım 35 oldum.elimde +5 sb (rate item :D) ve +2 cleaver var.dts tyon lamia gibi canavarları rahat kesiorum.oynamayı bilmek insana zevk verio be :D seek'te açıorum keserken goren herkes pm atıo aga itemleri gostersene die :D +8 item kalmadı diyince içim daha rahatladı.ilerde en sağlam cz'cilerden olucam goreceksin SoftheartedSlayer gördüğünüz zaman kaçın :D

Son düzenleme:
6 Eyl 2006
73
5
oyunu iyi oynamamı bu sitede mevcut olan bilgilere borçuluyum * tht'li bütün vatandaşlara teşekkürlerimi sunuyorum :D

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
tht adına reca minnet hepsinden birer demet sunuyorum. ama sana bi kötü haber trina lar satılıo +8 silahlar çoğalacak demektir :). +9 glave var hala manesde 2 kişide bu da bilgilerinize

6 Eyl 2006
73
5
tht adına reca minnet hepsinden birer demet sunuyorum. ama sana bi kötü haber trina lar satılıo +8 silahlar çoğalacak demektir :). +9 glave var hala manesde 2 kişide bu da bilgilerinize

ya benimki isin sakası ama olsun yine de olmasa daha ii :) +9 item 2 kişide warsa sordun diil :D sen nerden biliosun o kadar kişide o itemlerin oldugunu peki :D ?

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
ehh oyunu bıraktımsa her şeyi bırakmadım dostlarım duruo oyunun en güçlü kişilerini biliorum olabilecek kişiler onlar ve onlarda da var dierlerinde olması imkansız a eşit

__ELFPRiNCE__

Yeni üye
10 Eki 2006
8
0
LeveL 69 Shadow Vain Diez de Char var Elimde 2 tane +8 Shard full +9 dex takı +7 göğüslük shell +8 kafalık shell +8 pantalon chıtın +7 shell kolluk ve ayaklık var master skiller açık 70 için mazeme de var 62 açık almak isteyen bi çözüm bulur konuşur anlasırz

Cosanon

Yeni üye
9 Eki 2006
1
0
ben dieste char satmıyacam ama bana dieste yüklü miktarda GB yada item lazım bana özel mesaj atın ist den alacam Gb yaklaşık 100 tane alırım...

2 Eki 2006
165
1
Beyler benim istediğim 75 lik char noldu? Kaç ay oldu vardır artık +8 shard mard..Hani Sen hangi serverda oynuyosun?

wolvov

Yeni üye
15 Eki 2006
1
0
xıgenonda item yada para satan warsa sölesin bayramda alacam özellikle gb yada para olursa ii olur gb ler 4milyondan alınacaktır ucuz demeyeni 5 10 tane alacam

obukefixx

Yeni üye
17 Eki 2006
1
0
61 Lvl Arch Mage Human üzeri +8/15 Hp Full Item Isteyen Warsa Baska Bir Charla Takas Edebilirim Veya Ucuz Bir Fiata Saticam !! Isteyen Pm Atsin !!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.