Cheat Loader Geliştirme

Ruzy

Yeni üye
1 Nis 2019
16
0
Security
Herkese merhaba ben bir vb.net aracılığı ile bir cheat loader geliştirmekteyim bilmediğim yerler var internette araştırıyorum kimse mantıklı bir açıklama yapmıor
1) vb.net de butona bastıgım zaman bir dosya indirip çalıştırıyorum ve ben buraya bi kod yazmalıyımki dosya varmı diye bir kontrol etsin internnette hiçbiryerde bulamadım
2) uygulamamı anlık güncellleme yapmak istiyorum githuba ekle felan diorlar ama nasıl yapıcagımı söylemiorlar yardım ederseniz sevinirim

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
592
136
dostum vb net videolarını izleyerek biraz geliş ondan sonra bana yaz her türlü yardımcı olurum o dedigin her şeyi yapmayı biliyorum 🤗

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.